PROGRAM AUDIENTE        Procedura operationala audiente

SEDIUL CASEI DE PENSII A MUNICIPIULUI BUCURESTI DIN CALEA VITAN NR.6, SECTOR  3

Director executiv - Cristiana Dumitrescu

Camera 9, etaj 2

Program de audiente: in fiecare zi de MIERCURI intre orele 1100 - 1400

E-mail: cristiana.dumitrescu@cnpp.ro

 

Director executiv adjunct  (Directia Economica) - Gabriela Stroe

Camera 8, etaj 2

Program de audiente: in fiecare zi de MIERCURI intre orele 1100 - 1400

E-mail: bucuresti.secretariat@cnpp.ro

 

Director executiv adjunct  (Directia Juridica si Comunicare) -

Camera 12, etaj 2

Program de audiente: in fiecare zi de MIERCURI intre orele 1100 - 1400

E-mail:

 

 

 

Casa Locala de Pensii Sector 3

Director executiv adjunct- Carmen Toni

 

Camera 15, et.3

 

Program de audiente: in fiecare zi de MARTI intre orele 1000 - 1400

E-mail: carmen.toni@cnpp.ro ; bucuresti.clps3@cnpp.ro

 

Casa Locala de Pensii Sector 4

Director executiv adjunct- Daniela Grigore

Camera 32, etaj 4

Program de audiente: in fiecare zi de MARTI intre orele 1000 - 1400

E-mail: daniela.grigore@cnpp.ro ; bucuresti.clps4@cnpp.ro

 

PROGRAM AUDIENTE

SEDIUL CASEI DE PENSII A MUNICIPIULUI BUCURESTI DIN B-DUL LACUL TEI, NR.17, SECTOR 2

Directia stabiliri si plati beneficii
Director executiv adjunct - Mariana Serbanescu

Camera 13, etaj 1

Program de audiente: in fiecare zi de JOI intre orele 1000 - 1400

E-mail: mariana.serbanescu@cnpp.ro

 

Casa Locala de Pensii Sector 1

Director executiv adjunct - Tomita Ezeanu

Camera 12, etaj 1

Program de audiente: in fiecare zi de JOI intre orele 1000 - 1400

E-mail:  tomita.ezeanu@cnpp.ro ; bucuresti.clps1@cnpp.ro

 

Casa Locala de Pensii Sector 2

Director executiv adjunct- Maria Croitoru

Camera 10, etaj1

Program de audiente: in fiecare zi de JOI intre orele 1000 - 1400

E-mail: maria.croitoru@cnpp.ro ; bucuresti.clps2@cnpp.ro

 

Casa Locala de Pensii Sector 5

Director executiv adjunct- Angela Lazar

Camera 14, etaj 1

Program de audiente: in fiecare zi de MARTI intre orele 1000 - 1400

E-mail: angela.lazar@cnpp.ro ; bucuresti.clps5@cnpp.ro

 

 

PROGRAM AUDIENTE

 

CASA LOCALA DE PENSII SECTOR 6 DRUMUL TABEREI NR.18, SECTOR 6

  

Casa Locala de Pensii Sector 6

Sef Serviciu Stabiliri - Gabi Marieta Jianu

Sef Serviciu Plati - Ioana Rosu

 

Drumul Taberei, nr.18, sector 6

Program de audiente: in fiecare zi de MARTI intre orele 1000 - 1400

E-mail: bucuresti.clps6@cnpp.ro